Postul de munca: Tamplar/dulgher, Olanda, cu limba engleza, incepe prin acord

✅ Locație: zona Nijkerk/Putten
✅ În calitate de tâmplar/dulgher vei fi responsabil de diverse lucrări de tâmplărie
✅ Compania oferă un salariu minim competitiv de 13,50 EUR pe oră cu posibilitatea de a câștiga mai mult pe baza experienței și aptitudinilor

ℹ Responsabilități:
✅Efectuarea diverselor lucrari de tamplarie
✅ Montaj si montaj structuri
✅ Întreținere și reparații structuri din lemn
✅ Cooperare cu echipele

ℹ Cerințe:
✅ Experienta dovedita ca tamplar
✅ Cunoașterea diverselor materiale și tehnici de tâmplărie
✅ Capacitate de a lucra independent și de a demonstra lucrul în echipă
✅ Flexibilitate și fiabilitate

ℹ Oferim:
✅Salariu orar favorabil de la 13,50€ cu posibilitate de majorare pe baza experienței
✅Oportunități de creștere și dezvoltare profesională
✅Zona placuta
✅ Lucrarea este pentru clientul nostru de top, o agenție olandeză renumită care oferă cazare, la aproximativ 10-30 minute distanță de serviciu
✅ Agenția va împrumuta o mașină sau o bicicletă contra cost
✅Avantaj masina proprie
✅ Plata saptamanala / in fiecare joi
✅ Creșterea salariilor după 8 săptămâni
✅ Posibilitate de a lucra direct sub angajator după un timp
✅ Cazarea costă 125€ pe săptămână
✅ Fără taxe pentru medierea locului de muncă
✅ Referințele noastre vorbesc pentru noi!

ℹ Pentru mai multe informații, sunați la +421 904 352 267 (linia de informații generale)
ℹ Vă rugăm să trimiteți CV-ul în engleză sau olandeză cu o fotografie la kristina@job4eu.ro
ℹ Avem multe oferte disponibile, așa că sună, scrie și vom găsi ceva exact pentru tine
ℹ Numărul ofertei: HL130

Candidat, sau expeditorul CV-ului său și al altor date cu caracter personal își dă acordul și pentru prelucrarea datelor pentru societatea J4G PARTNER COMPANY, spol. Ltd. precum și alți parteneri.

RĂSPUNS LA OFERTA

To apply for this job email your details to tomas@job4gastro.sk