• Cu normă întreagă
  • Nijkerk

job Olanda: zidar, asistent zidar (reconstrucție), Locul: Nijkerk, cazare, de asemenea prieteni (maxim trei)

✅ Limba: engleza
✅ Salariul orar: de la 15 € pe oră (cu posibilitatea de creștere pentru performanță excelentă)
✅ O companie cu sediul in Nijkerk cauta un zidar motivat cu experienta in lucrari de renovare
✅ Ca zidar, te vei implica activ in diverse proiecte de renovare
✅ Compania oferă un salariu minim competitiv de 15€ pe oră cu posibilitatea unei creșteri pentru performanțe excelente
✅ În plus, există și perspectiva unui contract pe perioadă nedeterminată

ℹ Responsabilități:

✅ Lucrări de zidărie cu accent pe proiecte de reconstrucție
✅ Reparatii si restaurare pereti, fatade si alte structuri din caramida
✅ Cooperare cu colegii

ℹ Cerințe:

✅ Practică zidărie, de preferință cu accent
✅ Cunoașterea diverselor tehnici și materiale
✅ Capacitate de a lucra independent, în echipă
✅ Permis de conducere (B)

✅duba companiei pentru transport comun la locul de munca
✅cazare la aproximativ 10-30 minute distanta de la serviciu
✅ Agenția închiriază o mașină sau o bicicletă contra cost
✅ nu este necesară o mașină
✅ Plata saptamanala / in fiecare joi
✅ Creșterea salariilor după 8 săptămâni
✅ după un anumit timp, posibilitatea de a lucra direct sub angajator
✅ Cazare/plata suplimentara/125€ pe saptamana
✅ Fără comisioane de intermediere
✅ Referințele noastre vorbesc pentru noi!

ℹ Pentru mai multe informații, sunați la +421 904 352 267
ℹ CV în engleză sau olandeză + fotografie vă rugăm să trimiteți la kristina@job4eu.ro
ℹ Avem multe oferte disponibile
ℹ Numărul ofertei: HL127

Candidat, sau expeditorul CV-ului său și al altor date cu caracter personal își dă acordul și pentru prelucrarea datelor pentru societatea J4G PARTNER COMPANY, spol. Ltd. precum și alți parteneri.

RĂSPUNS LA OFERTA

To apply for this job email your details to tomas@job4gastro.sk